اخبار

  

هم دانشگاهیان ارجمند

با سلام و  احترام

به آگاهی مي رساند به کارگیری دانش و اندوخته های کاری استادان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در جهت کمک به توسعه صنعتی کشور از اهداف انجمن فارغ التحصيلان است. این انجمن در نظر دارد در راستای آگاه کردن همگان نسبت به دستاوردهای برجسته علمی و عملی اعضای خود و بررسی پاره ای از چالش های کلان کشور و دادن پیشنهادهای خروج از تنگناهای موجود با بهره گیری از این تجربه ها، سومین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف را با مشارکت دانشگاه در آذر ماه سال جاری برگزار نماید.

در این كنفرانس، دانش آموختگان همه ی سالها در کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاه و نیز دانشجویان و اساتید گذشته و حال دانشگاه حضور و مشارکت خواهند داشت. همچون دوره های گذشته، هیات اجرایی انجمن در پی آن است که گام های اجرایی زیر را بردارد:

  • نو کردن و گسترش پیوندهای فرهنگی، علمی و حرفه­ای فارغ­التحصیلان دانشگاه شریف در داخل و خارج از کشور با یکدیگر و با دانشگاه
  • هم اندیشی و بده و بستان اطلاعات در زمینه مسایل ایران در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، علمی، صنعتی، مدیریتی و اقتصادی و چگونگی راه کارهای پیشنهادی برای حل آن ها
  • داد و ستد و انتقال اطلاعات در زمینه پیشرفت های علمی و صنعتی در سطح جهانی،که فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در تولید آن نقش داشته اند.

هیات برگزار کننده کنفرانس آقایان دکتر حبیب باقری و مهندس عبدالحسین ثمری میبدی را به ترتیب به عنوان دبیران علمی و اجرایی کنفرانس برگزیده و در پی آن است که از تمامی فرهیختگان دانش آموخته در دانشگاه صنعتی شریف برای تعیین عنوان و محورهای کنفرانس نظر سنجی کند.

لطفا در چارچوب اساسنامه انجمن و اهداف برگزاری کنفرانس که به آن اشاره شد، حداکثر تا 10 اردیبهشت ماه نظرهای خویش را با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به  آگاهی برگزار کنندگان برسانید. سایر اطلاعات مرتبط در وبگاه کنفرانس به نشانی conf.alumsharif.org قابل دسترسی است.

27 فروردین ماه 1396

هیات برگزاری سومین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف