اخبار

  

فراخوان دریافت مقاله برای سومین کنفرانس فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با دریافت و بررسی دیدگاه های اعضای فرهیخته و دارندگان دیدگاه های علمی و اجتماعی تصمیم به برگزاری سومین کنفرانس فارغ التحصیلان در روزهای 29 و 30 آذر 96 گرفته است. در ادامه این کنفرانس هشتمین گردهمایی سالیانه انجمن به میزبانی ورودیهای سال 1352 نیز برنامه ریزی شده است تا از حضور گسترده فارغ التحصیلان بالاخص فارغ التحصیلان دوره هشتم دانشگاه نیز بهره گیری شود.

هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی پاره ای از چالش های فراگیر کشور و دادن راهکارهای برون رفت از آن ها و آگاه کردن شرکت کنندگان از دستاوردهای برجسته علمی، اجتماعی و صنعتی دانش آموختگان این دانشگاه است.

فرصت حضور استادان و دانش آموختگان تمامی دوره ها و دانشجویان همه ی رشته های تحصیلی همراه با میهمانان در این کنفرانس، فرصتی گرانبها برای بیان دیدگاه های سازنده و آگاهی دادن به دست اندرکاران جامعه برای بهبود رویه های اجرایی خواهد بود.

در این همایش بزرگ علمی که به شیوه ی سخنرانی و میزگرد برگزار میشود، به بررسی و کاوش در زمینه های زیر پرداخته خواهد شد:

1 -        آب و انرژی و چشم انداز آن

2 -        کارآفرینی، اشتغال و توسعه فناورانه

3 -        آموزش عالی، چالش ها و فرصت ها

4 -        دستاوردهای دانش آموختگان شریف

از تمامی استادان و دانش آموختگان عزیز در تمامی دوره ها، دعوت می شود خلاصه مقاله و متن سخنرانی خود را جهت بررسی و گزینش تا تاریخ 30/07/96 به دبیرخانه کنفرانس با نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و برگزار کنندگان کنفرانس را در افزایش درونمایه این رویداد بزرگ علمی و اجتماعی یاری رسانند. علاقمندان می توانند جهت مشاهده قالب مقالات به وبگاه کنفرانس به نشانی: www.conf.alumsharif.org    مراجعه فرمایند.